top of page

Tas nekad nav par treniņtērpu!

Uz sesiju ir atnācis pāris un viņi sarunājas, bet šķietami katrs savā valodā. Viņš saka, ka viņai ir svarīgākas draudzenes un māsa. Viņa saka, ka viņš visu laiku pazūd darbā.

Kļūst skaidrs, ka tuvību un intimitāti ir nomainījis klusums un atsalums. Tad telpā ienāk viņš - treniņtērps. Viņš saka, ka viņam vairs nav interesanti, jo laiks vairs netiek pavadīts kopā kā kādreiz - kino, vakariņās, koncertos vai pie dabas. Viņa saka, ka viņa izvēles viņai vairs nepatīk un viņai arī ar viņu ir garlaicīgi. Viņa zina un ir pilnīgi pārliecināta, ka pie vainas ir viņas treniņtērps, ko viņa uzvelk, kad ir mājās ar bērniem. Viņa ir pilnīgi pārliecināta, ka treniņtērpa dēļ viņa vairs neliekas viņam interesanta. Ja viņa būtu mājās pucējusies un vilkusi svārkus vai kleitas viņu attiecības nebūtu uz sabrukšanas sliekšņa.

Domājot par šo ārējo faktoru -treniņtērpu. Ir redzams, ka visa pāra attiecību problēmu gūzma ir uzvelta vienam ārējam, redzamam objektam. Pāris ar to noteikti iegūst. Pat, ja šie ieguvumi nav acīm redzami, tie tur ir.

Pirmkārt, nav nepieciešams iedziļināties problēmas būtībā un meklēt cēloņus. Un mēģināt saprast, kas patiesībā ar viņiem kā pāri ir noticis. Vēl jo vairāk, ja sabiedrībā tiek kultivēta šāda problēmu risināšana ar svārku vai kleitu palīdzību. Jāsaka gan, ka uz laiku tas tik tiešām arī nostrādās, jo ienesīs ārējas pārmaiņas. Paliek jautājums - uz cik ilgu laiku?

Kas varētu slēpties zem treniņtērpa problēmas? Pie intereses zuduma par otru, vispirms būtu svarīgi katram pašam izvērtēt interesi par sevi un savu dzīvi. Vai tā vēl ir saglabājusies? Vai attiecību rutīna nav simptoms globālai rutīnas izjūtai darbā un mājās? Apgalvojot - viņš mani nemīl, ir vērts vispirms pārbaudīt un atbildēt uz jautājumu - 1. vai es viņu mīlu, 2.vai es pats sevi mīlu.

Tanī brīdī, kad abi divi jūtas viens ar otru brīvi un kā labākie draugi, jo nav otra priekšā jāizliekas, un viņi apskāvušies un treniņtērpos skatās hokeju, seriālu vai romantisku filmu un / vai dodas pārgājienos, vai pļauj zāli - treniņtērps noteikti ir ieguvums. Papildus plusus citi klienti tam piešķir par to, ka tas ir tik viegli un ātri novelkams nepieciešamības gadījumos.

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
bottom of page