top of page

Mazliet par resursiemKatram tie ir savi, iegūstami pozitīvā un emocionāli siltā pieredzē, sasniegtos mērķos un izpildītos uzdevumos, sportiskās aktivitātēs un laimes izjūtas piepildītos mirkļos, kas pavadīti ar draugiem, radiem, bērniem un dabā.

Kad negatīvā pieredze ir pārstrādāta, transformēta jēgā, personības izaugsmē un simbolos, nekas vairs netraucē baudīt un priecāties par to, kas ir un par to kas notiek. Piemēram, var priecāties par bērnu cīņu un gatavošanos eksāmeniem un diplomdarbiem, tā viņiem būs interesanta, satraucoša un vērtīga pieredze viņu izaugsmei un attīstībai. Var priecāties par sasniegtiem darba rezultātiem, jauku sarunu un citu izdošanos un sasniegumiem.

Man kā pozitīvs resurss ir klientu sasniegtie mērķi, katram individuāls ar viņa unikālo pieredzi un tādēļ tik īpašs. Pirmais pateiktais - Nē, pirmā miera vai brīvības izjūta, hobija atrašana vai profesijas maiņa, neatkarības iegūšana un sava biznesa uzsākšana pēc ļoti ilgas šaubīšanās un iekšējas cīņas perioda. Attiecību izveidošana tāpat kā sevis atrašana esot vienam. Pirmā pārtrauktā manipulācija un pirmais sev izdevīgi parakstītais līgums. Pēkšņi klausīt sākuši bērni vai vecāki, kas vairs nemaisās jaunā pāra attiecībās. Diena ir lietaina, bet man prieks, ka varu doties uz darbu. Veidojiet arī jūs katrs savu pozitīvās pieredzes un attiecību, piedzīvojumu pērļu krelles. Kas katram palīdzēs apskatīties uz sevi ar prieku un mīlestību. Kritiķi atstājot atvilktnē brīdim, kad bez tā nu nekādi nevarēs. Lai izdodas!

(Ziemassvētku zvaigzne - dāvana no klienta)

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
bottom of page