top of page

Vasaras saulgriežu laiks

Vasaras saulgriežu nakts ir visīsākā, bet diena ir visgarākā.

Dienā saule šobrīd ir zenītā, viss zeļ, plaukst un nobriest, un liekas, ka siltuma un enerģijas pietiks mūžīgi. Bet gada griezumā skatoties, saulgriežu laiks ir tad, kad jau viena puse no gada ir pagājusi. Protams, vēl jau otra puse no gada ir palikusi.

Dažreiz rodas jautājums: „Kāda diez tā būs?”

Tāpat caur cilvēka dzīves prizmu skatoties, vasaras saulgriežu laiks atgādina cilvēka dzīves ritējumu. Simboliski skatoties – cilvēks pusmūžā, spēka gados, ar ticību sev un tam, ka daudz kas vēl ir iespējams, tāpat ar apziņu par to, ka daudz kas vairs nekad šai dzīvē nebūs iespējams”.

Vēl mazliet, un varēs novākt sava darba augļus, bet var gadīties arī tā, ka intereses ir mainījušās un tie ir palikuši vienaldzīgi. Gribas kaut ko citu, kaut ko netveramu tur tais zilajās tālēs, bet nav iespējams īsti izskaidrot un saprast, kas ir tas, ko gribas. Dažreiz var rasties sajūta, ka tas, kas ir licies dzīves aicinājums un apsolījums visam mūžam, pēkšņi izrādās, ka tāda malduguns vien ir bijusi.

Atceroties, ka no šī brīža dienas paliks īsākas, attiecīgi ēna paliks lielāka, krēsla iestāsies ātrāk, arī tumsas laiks vairs nav aiz kalniem, būtu svarīgi iet turpmāko ceļu uzmanīgi un apzināti, ieklausoties sevī, jo tad ir iespējams sajust un saklausīt savu patieso dzīves jēgu un nozīmi.

Vislabākais laiks transformācijai, jo vēl ir pietiekami daudz spēka un laika, lai realizētu visu iecerēto.

Sagatavoja: Iveta Upeniece

www.ivetaupeniece.lv

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
bottom of page